Skip to content

O nás

Kontaktujte profesionálov

durajkastrechy@gmail.com

2006
Vznik
Naša firma bola založená v roku 2006 s úmyslom poskytovať kvalitnú služby našim zákazníkom v oblasti pokrývačských a klampiarskych prác.
2006
2013
Zmena
V roku 2013 prevzal vedenie firmy Ďurajka mladší a firma prešla kompletnou obnovou z hľadiska strojov, technológií aj používaných postupov.
2013
2019
Redizajn
V roku 2019 prešla firma kompletným redizajnom. Bolo vytvorené nové logo a nová internetová stránka.
2019
2021
Súčasnosť
V súčasnosti je spoločnosť hrdá na to, že poskytuje desaťročnú záruku na zhotovenie kompletnej strechy ako aj na členstvo v cechu strechárov.
2021

Poskytujeme naším klientom kvalitné služby už 15 rokov počas, ktorých sme získali množstvo skúsenosti s rôznymi typmi striech a prácou s rôznymi druhmi materiálov. Medzi naše hlavné prednosti platí spoľahlivosť, zodpovednosť, úprimnosť a precíznosť práce.

01. 100% Spoľahlivosť

Môžete sa spoľahnúť na dobre odvedenú prácu.

02. 100% Zodpovednosť

Používa len tie najkvalitnejšie materiály a overených dodávateľov.

03.100% Precíznosť

Na práce si vyhradzujeme dostatok času. Nič sa nesmie uponáhľať. Naším cieľom je Vaša spokojnosť.

04.100% Úprimnosť

Nemeníme ceny počas prác. Na čom sa dohodneme pred začiatkom prác, to platí.

Firma sídli v Kotešovej v okrese Bytča a počas 15 rokov fungovania získala veľké množstvo skúseností pri realizácii rôznych typov striech a pri práci s rôznymi druhmi materiálov. „Ponúkame nielen klampiarske, pokrývačské a izolatérske práce, ale aj iné výškové práce, opravy, rekonštrukcie striech, montáž klampiarskych prvkov (záveterné lišty, rímsy, atiky, okapnice, oplechovania komína, bočné lemovanie, parapety a úžlabia) a odkvapových systémov. Ako doplnkové služby ponúkame ohýbanie materiálu, predaj materiálu a falcovanie.

Play Video

Rozhovor s majiteľom spoločnosti