Správna voľba :)

10 rokov záruka na vykonané práce !

Preberací protokol a certifikáty pri odovzdaní sú samozrejmosťou.
Vyžiadať cenovú ponuku

Profilovanie na mieru

Profilovací stroj SPM 30/80 je koncipovaný ako modulová jednotka a základný stroj pre množstvo variant. Umožňuje prestavenie šírky plynule medzi 300 až 800 mm. Pri jednostrannom procese je použiteľný pre šikmé, lícovacie a kónicky tvarované profily od 50 mm osovej vzdialenosti. Cena 0,35 € za bežný meter bez DPH + doprava.

Klampiarske a pokrývačské práce

Klampiarske , pokrývačské a izolatérske práce. Výškové práce opravy a rekonštrukcie striech, montáž klampiarskych prvkov ( záveterné lišty, rímsy, atiky, okapnice, oplechovania komína, bočné lemovanie, parapety a úžlabia ) a odkvapových systémov.

Falcovanie

Ponúkame ohýbanie okrajov plechu a podobných tenkých vrstiev materiálu.

Šikmé strechy

Šikmá strecha je z historického hľadiska prirodzenou súčasťou domu. Prešla svojím vlastným vývojom a zdokonaľovaním ako ľudstvo samo. Pripisuje sa jej mnoho významov a nepochybne patrí medzi dôležité konštrukcie objektu. Šikmá strecha vplýva na celkovú životnosť stavby, podčiarkuje jej význam a funkciu, pričom dotvára jej celkový estetický výraz.

Ohýbanie líšt na mieru

Ohýbanie materiálu podľa Vašich požiadaviek.

Predaj materiálu

Ponúkame predaj rôznych materiálov z našej ponuky.

Sledujte nás na Facebooku

Super spolupráca rýchla robota dobrá kvalita odporúčam.

Michal S.

Vynikajúca partička šikovných klampiarov. Strechu urobili rýchlo a kvalitne; cena aj termín bol dodržaný. Vrelo odporúčam.

Stanka B.

Veľmi ochotný a snaživý vedúci a práca taktiež kvalitná.Ďakujeme krásne a vrelo odporúčame.

Lucia G.

Skvelá spolupráca s Erikom, ústretový človek, ktorý ako málokto dodrží termín… vrelo odporúčam všetkým…ďakujeme krásne.

Janka B.

Vynikajúca práca,výborný prístup,tak isto tesárov,ako aj pokrývačov.Išlo im to od ruky,sme nadmieru spokojní,vrele odporúčame,nie je čo váhať.Ďakujeme za skvele odvedenú prácu…

Veronika N.

Úžasne odvedená práca, rýchlo, kvalitne, na čas a so skvelou náladou…. Ďakujeme.

Katarína K.

Odporúčam. Super jednanie a prístup. Rýchle vybavenie a kvalitne odvedená robota.

Viliam Š.

Vrelo odporúčam ďalej. My sme boli veľmi spokojný.

Lenka B.

Ďakujeme za skvele odvedenú prácu a môžeme len odporúčať! Bezproblémová komunikácia, ústretovosť, precízna i rýchla robota, dodržanie dohodnutého termínu a predovšetkým kvalita odvedenej práce hovorí za všetko.

Majka P.

Ďakujeme veľmi pekne za všetko, za ochotu, za perfektne prevedenú robotu a za prístup. Určite všetkým, ktorí chcú mať kvalitnú strechu, odporúčam. Tejto firme ozaj nemám čo vytknúť.

Zuzana B.

Slušne odvedená robota za ozaj krátky čas. Chalani nám robili síce iba falcované čelá po obvode strechy, ale výsledok je super. Môžem len ďalej odporúčať.

Martin K.